Kategorie: Novinky

Víkendová výprava

Víkendová výpravaV pátek 5. června se v Kralupech u lávky pro pěší k šesté hodině večerní sešli účastníci víkendové výpravy za doprovodu jejich rodičů.

Fotografie naleznete v galerii.

Poté, co dorazili všichni hlášení účastníci, se vyrazilo na nádraží. Následně jsme pokračovali vlakem směr Roztoky u Prahy do skautské osady, kde byly děti rozděleny do chatek. Světlušky a vlčata dostali za úkol si vybalit a přichystat spacáky, zatímco vedoucí připravovali večeři a zábavu. 

V sobotu po snídani si děti do batůžků zabalily celodenní svačinu a pití a kolem desáté dopolední se vyrazilo do Tichého údolí. Pro děti byl přichystán bohatý zábavný i naučný program, který si náramně užily. Když na dětech začala být patrná únava, vyrazilo se zpět do osady. Tam se děti umyly a odpočaly. Dále až do večeře polovina dětí hrála hry a druhá chystala dříví na náš první slavnostní oheň. Po výborném guláši jsme si užívali slavnostní oheň za doprovodu kytary.

V neděli se ještě před snídaní začalo balit. Motivací bylo získání bodů za sbalení bez pomoci vedoucího. Po snídani proběhl úklid celého areálu a kratičký herní program. Když bylo vše přichystáno, děti vzaly batůžky na záda a vyrazili jsme k přívozu přes řeku, zde jsme vyhlásili vítěze soutěží. A přívozem přepluli řeku. Na druhé starně řeky jsme předali děti rodičům, kteří si pomalu rozebírali své ratolesti.

Komentáře


, - odpovědět
pairing third-party Balenciaga replica handbags sensors like your heartrate strap, power meter and cadence sensors.All this data is communicated to the Radar Pace app and back to you via a friendly female voice in your headphones. Think of Breitling rolex watches "Radar" as a Siri or Alexa who specialises in training; specifically, your training in running or cycling.In rolex replica uk using the Radar Pace app you can.