Uklízeli jsme Vodolku

Uklízeli jsme VodolkuV sobotu 11. dubna jsme se sešli v 10 hodin dopoledne u školy a společně s dalšími občani měst Odolena Voda jsme se zúčastnili každoročního úklidu.

Jsme velice rádi, že se naši členové a jejich rodiče do akce zapojili, přišlo pět skautských rodin: Kiedrońovi, Králíkovi, Šmídovi, Výborovi, Zmrhalovi, Ziegenfussovi a moje maličkost - tvořili jsme téměř polovinu dobrovolníků.

Na místě srazu ná byly rozdány rukavice a pytle na odpadky, rozdělili jsme se na skupiny a vyrazili uklízet. Celý úklid probíhal 2-3 hodiny, výsledkem byly pytle odpadků připravené pro technické služby, které je v pondělí posbírají. (U jedné hromady pyrtlů jsme vyfoceni, bohužel jsem přes samou práci nevyfotil žádné pracující děti.)

Honza