Středisková Velikonoční soutěž

Středisková Velikonoční soutěžV této nelehké době se snažíme jakkoliv si zpestřit jednotvárnost dní. V Nadcházejícím týdnu nás čeká jeden z velmi tradičních svátků, který tentokrát rozhodně nebude tradiční. Letošní Velikonoce si neužijeme obcházení děvčat s pomlázkou a koledování vajíček. Ale právě proto je třeba klást důraz na ty zvyky, které můžeme dodržovat i ve stavu izolace a karantény.

Proto jsme se rozhodli vyhlásit velkou celostřediskovou  Velikonoční soutěž.

Úkolem každého bude vymyslet a vytvořit co jen vtipnější a nejoriginálnější Velikonoční výrobek. Jestli si zvolíte kraslici, velikonoční perníček, nebo věneček do okna, je zcela na vaší fantazii. Jen se snažte pracovat co nejvíce samostatně a být kreativní.

Je možné použít mnoho tvořících technik (ubrouskovou, zdobení pomocí pěny na holení a barev, polepování, šití, quilling...), stejně tak mnoho materiálů (vajíčka, přírodniny, papír, textil, provázky, sádru, drátky ...)

Dbejte na bezpečnost. Především mladší členové, pokud budete potřebovat použít třeba nůž, nebo tavicí pistoli, vyžádejte si na pomoc rodiče.

Na splnění úkolu máte týden. Když budete hotoví, výrobek vyfoťte a pošlete na střediskový email oddil.ibis@skaut.cz , požádejte rodiče, nebo máte-li možnost, odešlete fotografii sami. Nejpozději o Velikonoční neděli- 12.4.2020 očekáváme vaše výtvory. Od pondělka bude možné, na střediskovém facebooku, hlasovat pro nejlepší z nich.

Pár výrobků pro inspiraci najdete třeba zde.