Skautské aktivity pro týden 18

Skautské aktivity pro týden 18Co byste si počali bez té trochy skautské zábavy... Posíláme vyhodnocení fotek z tělocviku, pozvánky na online schůzky, pohyb a nápady pro další týden.

Vyhodnocení tělocvičných fotek

Děkujeme za zaslané fotky a videa. Vítěznou fotku vidíte vpravo. Kája se do toho položil, porota kladně hodnotila ležérní postoj, zapřaženého mladšího sourozence a zejména helmu s brýlemi. Děkujeme ještě jednou všem za účast!

Světlušky

Světlušky budou mít první online schůzku v úterý 28.4. od 17,00 do 18,00. Podrobnosti najdou rodiče v emailu.

Vlčata

Vlčata budou mít první online schůzku ve středu 29.4. od 17,00 do 18,00. Podrobnosti najdou rodiče v emailu.

Tělocvik

Klidnější téning na motoriku (potřebujeme kostičky stavebnice a jednu nohu).

Trochu živější postřehovka pro celou rodinu (potřebujete míčky a schody).

Honzův tip týdne: Pokud máte nedostatek pohybu, tak každý den chvilku po osmé hodině běží na déčku Cvičení se lvíčaty, zkuste si zacvičit s celou rodinou - klidně ze záznamu.