Výprava AMAZONEK

Výprava AMAZONEKVíkendová výprava skautek do podzimní přírody 11.-13.října. Víte kolik barev má podzimní listí? Víte kolik Amazonek doputuje do cíle výpravy? Věříme, že se uvidíme všechny společně ve srubu na Kokořínsku. Čeká nás spousta her, zábavy, trochu rukodělení, trochu dobrodružství, trochu kulturní osvěty, podzimní les i hřejivý oheň.

SEJDEME SE: v pátek 11.10.19 v 16:15 u klubovny

ROZLOUČÍME SE:  v neděli ve 13:00 před klubovnou

ÚČASTNICKÝ POPLATEK: 420,- Kč, peníze zašlete na účet střediska 2400981302/2010 do poznámky prosím jméno a přijímení Amazonky

KAM SE JEDE: Kokořínsko

CO S SEBOU: spíme ve srubu,jsou tam postele => spacák a pod sebe deku nebo karimatku. ; přezůvky, toaletní potřeby, ručník, oblečení na spaní. Další oblečení dle počasí - uričtě trékové boty nejlépe pohorky, povinně pláštěnku a při chladnější předpovědi doporučuji i tenčí rukavice a čepici.  Povinně  s sebou baterku, ideálně čelovku. Dále věci jako na schůzku - nováčka nebo Cestu země a vody, Skautskou praxi, uzlovačku, kdo má ohňovou soupravu, zápisník, tužku a dále tradiční vybavení na výprava vč. nože a sekery. Na sebe na cestu kroj, kdo nemá, tak tričko a šátek.

JÍDLO: vlastní páteční večeři, další jídlo bude společné, samy si ho uvaříme.