Středisková vánoční výprava- Hledání Ježíškovy pošty

Středisková vánoční výprava- Hledání Ježíškovy poštyBlíží se Vánoce a konec tohoto roku, my se s ním rozloučíme na střediskové výpravě, která se uskuteční 15.12.2019.

Společně  se projdeme po okolí Odolky, zahrajeme hry a snad najdeme i kde má Ježíšek poštu. Nakonec se sejdeme i s rodiči na Zlatkově, kde se zahřejeme u ohně, zazpíváme koledy a popřejeme si krásné Vánoce a šťastný nový rok.

15.12.2019 v 9:00 se sejdeme na Dorním náměstí u dětského hřiště. Akci ukončíme na Zlatkově, kam na 15. hodinu zveme rodiče a sourozence.

S sebou:

Teplé oblečení- většinu dne se budeme pohybovat venku.

- pohorky, nebo jiné zimní boty vhodné na delší chůzi, teplé kalhoty,

případně termoprádlo, mikina, zimní bunda, šála, čepice, rukavice

- na sobě budou mít děti skautský šátek

Batoh na jeden den - jídlo na celý den, pití (termoska s teplým nápojem by se hodila)