Podzimní středisková výprava

Podzimní  středisková výprava Na celý víkend 08.-10.11.2019 vyrazíme na Červený Hrádek u Sedlčan. Prosím zaškrtněte si termín ve svých kalendářích, ať nekoliduje s chalupami, oslavami, atd. :-) Na Hrádek se vracíme po třech letech, tentokráte na podzim. Čeká nás společně s Karlíkem exkurze do továrny na čokoládu pana Willyho Wonky.

Sraz v pátek  8. listopadu v 16.10 na zastávce na Dolním náměstí (autobusem v 16.20)

Návrat v neděli 10. listopadu v 15:00 metro Kobylisy - výstup ke Katastrálnímu úřadu

Jedeme na skautskou základnu Červený Hrádek

Přihlášky na akci

Prosíme, abyste do neděle 3. listopadu zaplatili na účet střediska 2400981302/2010 účastnický poplatek 450 Kč.  Do poznámky k platbě napište PODZIMNI + jméno dítěte. Poplatek je zároveň přihlášením na akci.

Věci na přežití:

• PŘEZUVKY!!!
  • na sobě na cestu budou mít děti skautské tričko a šátek, kalhoty, pohorky nebo jiné trekové boty,  mikinu, bundu, dle počasí čepici a rukavice
  • další oblečení -čepici, rukavice, dostatečně teplé ponožky, případně termoprádlo dle aktuálního počasí, rezervní spodní prádlo, tričko.
  • pláštěnka!
  • dobré boty - v botech bude dítě pravděpodobně většinu víkendu
  • láhev na pití
  • teplý spacák - spíme v budově
  • věci na spaní (ideálně tepláková souprava, kterou lze použít i jako věci na převlečení)
  • hygienické potřeby (mýdlo, hřeben, malý ručník, kartáček, pasta, kapesníky)
  • batoh a malý batůžek na výlet
  • baterka
  • skauti a skautky karimatky

Věci na program:

• nováček vlčat nebo nováček světlušek nebo lucernu světlušky nebo stezka vlčata a totéž skauti a skautky
  • zápisník a tužka
  • nůž!
  • uzlovačka
  • KPZ kdo má

Jak s jídlem:

• páteční večeři si každý musí přivést sám
  • v sobotu zajišťujeme jídlo po celý den
  • v neděli zajišťujeme snídani , dopolední svačinu a lehký studený oběd na cestu

Poznámky:

• Vše musí být zabaleno v batohu tak, aby dítě mělo volné ruce!
  • Mobilní telefony a elektroniku nedoporučujeme, děti si mohou v případě potřeby zavolat od nás.
  • Pokud nemůžete jakékoliv vybavení sehnat ozvěte se, poradíme co pořídit a můžeme zapůjčit i nějaké drobné vybavení.

Těšíme se na vás

vedoucí a Umpalumpové.