Den sesterství pro skautky a světlušky - přespávačka v klubovně 14.-15.2.

Den sesterství pro skautky a světlušky - přespávačka v klubovně 14.-15.2.Den sesterství nebo také den přemýšlení je mezinárodním svátkem, kdy si my skautky a světlušky připomínáme, že skautské dobrodružtsví, výzvy a přátelství spojují nejen nás v našich družinách a oddíle, ale i dalších 10 miliónů skautek na celém světě. Den sesterství připadá na den narozenin "skautských rodičů" manželů Baden Powelových, což je 22. února a slaví se každoročně od roku 1926. My se sejdeme o něco dříve a to již příští pátek v klubovně. Letošní den sesterství má jako hlavní cíl ukázat jak důležitá je rovnoprávnost a rovnocenný přístup pro náš spokojený a šťastný život. Vyzkoušíme si v různých hrách a aktivitách, co je možné udělat proto, aby je všichni úspěšně zvládly a společně jsme dosáhly co nejlepšího výsledku. Budeme trochu vařit, trochu tvořit, hodně si hrát a hlavně se společně dobře bavit.

KDY?  v pátek 14.02. v 17::00  začneme a končit budeme v sobotu 15.02. 11:30

KDE? v klubovně

CO S SEBOU?  věci na přespání - pyžamo, spacák, karimatku, toaletní potřeby;  tradiční vybavení co nosíme s sebou na schůzky, fotku z oblíbeného nebo pro vás jinak zajímavého či důležitého místa, kde jste byly s rodinou nebo se školou (fotku stačí vytisknout na papír, použijeme ji do koláže a domů se nevrátí). Případné další potřeby na program budou upřesněny na schůzce v úterý a přeběžně doplněny na web.

TĚŠÍME SE NA  VÁS    Blanka Hela Marča